Mesafeli Satış Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

18 yaşından küçük kişiler www.deskworkkktc.com sitesinden alışveriş yapamaz. 

www.deskworkkktc.com sitesinden kredi kartı (Visa, MasterCard, banka havalesi, kapıda ödeme ile alışveriş yapılabilir. 

 Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

www.deskworkkktc.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. 

Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar KDV Dahil TL olarak ifade edilmiştir.


Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza, hava muhalefeti ve benzeri hallerde) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep ile sözleşme konusu ürünün/ürünlerin süresi içinde teslim edilememesi halinde durumu FURNART Tasarım Mob. Dek. San. Tic. Ltd. Şti. 3 (üç) gün içinde bildirecek olup, bu takdirde siparişin iptal edilmesi, sözleşmeye konu ürünün/ürünlerin varsa emsali ile değiştirilmesi ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından biri kullanabilir. İletişim Adresi: info@deskworkkktc.com 


Sözleşme konusu ürün/ürünler, yasa ve yönetmeliklerle belirlenen siparişin SATICI'ya ulaşmasını takip eden, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak işbu 30 (otuz) günlük süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Şu kadar ki, ön sipariş ürününde(lerinde) işbu 30 günlük yasal süre ilgili ürüne ait satış sayfasında ilan edilen satış tarihinden itibaren başlayacaktır.


www.deskworkkktc.com adlı internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm ürünlerin esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin esaslı bilgileri okuyup ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunuzu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onayı verdiğinizi kabul ve beyan etmektesiniz. www.deskworkkktc.com alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edilip, teyit etmiş sayılır. 

KARGO

1. KKTC’nin her yerine gönderim yapılmaktadır.

2. FURNART Tasarım Mob. Dek. San. Tic. Ltd. Şti., gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. FURNART Tasarım Mob. Dek. San. Tic. Ltd. Şti.’de müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez.

3. Ortalama teslim süreleri: Tahmini 2-5 gün ve her halükârda 30 günlük yasal süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0392 229 01 48 - 49 - 0533 826 32 32
ADRES ATATÜRK CADDESİ NO:80 YENİŞEHİR / LEFKOŞA
E-POSTA info@deskwork.com.tr